Terén
Pole performativního umění

Narozeniny Terénu – tři roky terénních úprav a udržovacích prací

Pá 30. 9. 2022, 10:00
OC Dornych

Zveme vás na celodenní narozeninovou oslavu Terénu, scény Centra experimentálního divadla! One-to-one performance Michała Salwińského, hudební performance Rickey Mouse Fun House a večírek v OC Dornych. 🎉

Během tří let činnosti se nám podařilo vytvořit řadu projektů, uspořádat spoustu akcí, cestovat s našimi produkcemi do zahraničí, navázat nejrůznější spolupráce, ale především se nám povedlo vytvářet celoroční příležitosti pro nejrůznější formy setkávání se. Tvoříme v Brně zázemí pro současné živé umění, a to by nebylo živé bez vás. Zveme vás proto všechny, se kterými se setkáváme na našich akcích pravidelně, abychom tato setkávání oslavili. Zveme vás všechny, kteří máte třeba jen okrajovou zkušenost s naším programem. A zveme samozřejmě i vás, kteří se chystáte Terén teprve navštívit! Pro vás pro všechny i pro nás v Terénu si chystáme oslavu ve skladech OC Dornych, v bývalém brněnském Prioru. Po skončení hlavního programu vás zveme do baru Los Překápkos na afterparty s Dj Hnát.

30/9, OC Dornych
10:00, 12:00, 14:00, 16:00 Michal Salwiński: The Dream in a Supermarket
18:00 Setkání v Terénu
19:30 Rickey Mouse Fun House – Night At The Mouseleum
21:00 Afterparty, Dj Hnát

Program je součástí oslav 30 let existence Centra experimentálního divadla. Přijměte zároveň pozvání na celodenní program, který se uskuteční následující den v sobotu 1. 10. 2022 v celém areálu CED na Zelném trhu. Oslavy společně připravuje CED a jeho umělecké scény Divadlo Husa na provázku, HaDivadlo a Terén. www.ced-brno.cz/cs/projects/30-CED

Michal Salwiński: The Dream in a Supermarket
OC Dornych
30/9, v časech: 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00 vstupenky
Každé uvedení má omezenou kapacitu 4 diváky. Probíhá v angličtině a češtině.

Představení polského autora Michała Salwińského. Telefonní expedice a imaginární cesta supermarketem. Diváka provede obchodním domem Astronaut a tým navigátorů prostřednictvím mobilního telefonu. Výprava je plná vyprávění, chůze a plnění jednoduchých, hravých instrukcí a úkolů. Kdo by si dokázal představit, že nákupní centrum je portálem do světa magie?

Na e-mailovou adresu obdržíte veškeré informace s pokyny k výchozímu bodu cesty.

Setkání v Terénu
OC Dornych, 3. patro
30/9, 18:00 vstup volný

Chcete se informovat o aktivitách Terénu? Máte podněty ke spolupráci? Chcete s námi sdílet odezvu na některé z našich projektů nebo akcí? Velmi rádi se s vámi osobně setkáme v baru Los Překápkos, který se na jeden den otevírá mezi regály skladových prostor OC Dornych.

Rickey Mouse Fun House – Night at the Mouseleum
OC Dornych, 3. patro
30/9, 19:30 vsutpenky

Hudební performance. Komický, satirický a bláznivý večer s vyhořelým zábavným myšákem velikosti člověka a jeho hlodavými přáteli. Epileptická a nadžánrová hudba. Podivná i poučná čísla tvoří horizont událostí kulturně kritického a orgasmického uměleckého zážitku prosyceného temným světlem. Rickey Mouse Fun House žongluje s politickou korektností a při překračování hranic dobrého vkusu revitalizuje pradávná undergroundová umění. Účinkují: Pasi Mäkelä, Petr Vrba, Tomáš Vtípil, Klára Pudláková, Elia Moretti, Keya Singh, Roland Rauschmeier, etc.

Facebook událost

30/9/2022
OC Dornych