Terén
Pole performativního umění

SOfT: Konec dobrý, techno dobré

So 10. 6. 2023, 22:00
HaDivadlo

Poslední událost SOfT se vrací na místo, kde celá série začala – do HaDivadla.

Konec dobrý, techno dobré.

🏁 Qeei (AV)
tatianaheuman.com

Qeei je alias Tatiany Heuman, umělkyně, hudební producentky a umělecké výzkumnice z Berlína. Tatiana Heuman pracuje v oblasti zvuku, pohybu a mediálního umění. Její hudební kariéra začala hrou na trubku a bicí ve volné improvizační skupině Ricarda Cometa kolem roku 2009. V roce 2014 Tatiana zahájila svůj sólový projekt elektronické hudby. Po vydání dvou EP v letech 2014 a 2016 vyšlo v roce 2018 její první album "QEEI" na labelu Astro Nautico. Během následujících let absolvovala turné a koncerty na festivalech jako CTM, Heroines of Sound nebo Tauron Nowa Muzyka. 'Luminous' je její nejnovější hybrid-club-sound dílo, které vyšlo na Infinite Machine v roce 2023.

🏁 Ancestral Vision & h5io6i54k & realitycongress (AV)
linktr.ee/ancestralvision

Ancestral Vision (Jan Macháček) - hudební producent a zvukový designér, dj, spoluzakladatel labelu a radio show Unizone a jeden z dramaturgů festivalu Bukolika vystoupí s AV performance, kterou v premiéře hostil Lunchmeat 2022. Živě na ní spolupracuje Šimon Levitner aka realitycongress, vizuální umělec a člen kolektivu BCAAsystem. Performance využívá práci dalšího vizuálního umělce Lukáše Prokopa, který pod jménem h5io6i54k stojí za vizuální identitou SOfT.

🏁 Gin&Platonic (dj set)
www.ginandplatonic.online
🏁 dlab (dj set)
soundcloud.com/dlabello

SOfT probíhá jako součást celodenního programu Dům kultury a konců – 3. ročníku mezioborové události HaDivadla a platformy Terén.

Facebook událost

10/6/2023, 22:00 v HaDivadle
Závěrečný program Domu kultury a konců.