Terén
Pole performativního umění

Roman Radkovič Collective: Televize (křest) / Aldana Duoraan (koncert)

Po 23. 8. 2021, 19:00
Sklepní scéna

Zveme Vás na křest alba Ⓣⓔⓛⓔⓥⓘⓩⓔ 𝓡𝓸𝓶𝓪𝓷 𝓡𝓪𝓭𝓴𝓸𝓿𝓲𝓬̌ 𝓒𝓸𝓵𝓵𝓮𝓬𝓽𝓲𝓿𝓮 a koncert 𝓐𝓵𝓭𝓪𝓷𝔂 𝓓𝓾𝓸𝓻𝓪𝓪𝓷, který proběhne 23/8 od 19:00 na Sklepní scéně CED! 🐎🐎

🌾 𝘼𝙡𝙙𝙖𝙣𝙖 𝘿𝙪𝙤𝙧𝙖𝙖𝙣 (RU-SA)
Jakutská umělkyně, usazená v Praze, která hraje na tradiční nástroj chomus (brumle). V roce 2021 jí vyšla pod pražským labelem Řehole, který také pořádá dvoudenní hudební festival v Mšené-lázně, kazeta s názvem "Üs kut".

🌾rehole.bandcamp.com/album/s-kut

🐴 𝙍𝙤𝙢𝙖𝙣 𝙍𝙖𝙙𝙠𝙤𝙫𝙞𝙘̌ 𝘾𝙤𝙡𝙡𝙚𝙘𝙩𝙞𝙫𝙚 (CZ)
"Měl jsem svoji kapelu. Měl jsem 150 kapel. Stálo to hodně peněz. Kupoval jsem bubny, zvučení. Brácha se zlobil, a pak byl soud. A já říkám: Pane soudce, to už nemůžu platit, tak co budu dělat… No, co by dělal, bude v ústavu, a tak jsem tady v Tavíkovicích. Zpívej, dokud to jde, hlasivky máš dobrý, zpívej, a když tak si vezmi léky."

🐴 Improvizácia, noise a no-wave. Všetky stereotypy rozbúrané. Autentickosť, virtuozita a fatálna potreba tvoriť, vzpierajúca sa akýmkoľvek žánrovým zaradeniam. Že ste už dávno nepočuli nič, čo by s vami zatriaslo? Prosím, využite možnosť. Soundtrack k záberom na plávajúce plasty, mŕtve ryby, vyrúbané lesy, roztopené ľadovce... Naša planéta prežije, naša planéta sa nebojí ničoho, udržíme planétu. Sú tam ľudia. Počasie je pekné.

🐎 romanradkovicollective.bandcamp.com
🐎 ceskatelevize.cz/romanradkovic

23/8 19:00
Sklepní scéna CED