Terén
Pole performativního umění

SOfT w/ TRRUENO

Pá 4. 10. 2019, 22:00

Showcase argentinského kolektivu hudebních producentů a producentek TRRUENO.

Kolektiv a hudební label působící v hlavním městě Argentiny Buenos Aires byl založen na základě deseti projektů, které spojuje podobný přístup ve využití nových technologií jakožto zdrojů a nástrojů k rozšíření spektra estetických možností na poli elektronické a experimentální hudby, performance a audiovizuální tvorby. Bungalovv - Candie - Agustin Genoud - Tatiana Heuman QEEI - MAAY - VLZQUES.

trrueno.bandcamp.com

🏳️ BUNGALOVV
Elektronický hudební projekt Pabla Betase, jednoho ze členů mezinárodně uznávaného hudebního labelu Infinite Machine. V jeho zvuku se setkávají tradiční blízkovýchodní rytmy, africké perkuse a prekoloniální a jihoamerické nástroje. Tyto prvky společně vytváří elektronický ekosystém dýchající symbiózou robotické a mechanické fauny. Projekt vznikl na začátku roku 2013 a pod jeho značkou byla vydána již dvě fyzická alba a nejnověji potom virtuální EP s názvem „Luz Mala“ (IM). V současné době Pablo Betas dokončuje album, které vyjde tento rok opět pod labelem Infinite Machine.

bungalovv.bandcamp.com/music
soundcloud.com/bungalovv

🏳️ CANDIE
Audiovizuální projekt Milagros Castillo, ve kterém autorka experimentuje s různými jazyky a uměleckými technikami. Sociálně kriticky laděná tvorba čerpá z populární kultury a osobních introspekcí.

candiee.bandcamp.com
soundcloud.com/kndie

🏳️ Agustin Genoud
Agustin používá hlas jako médium, které zachycuje síly uvnitř něj, i ty, kterým uniká. Hlas chápe jako médium, kterým přenáší psychosociální a spirituální symboly, a stejně tak je i vytváří a reformuluje. Hlas je pro něj praxí, zkušeností a experimentem. Zvuk funguje jako pohon vědomí a síly. Agustin využívá různých technologií a procesů k přeformulování lidských a biologických možností, našeho rozumu, mýtů a zvyků.

trrueno.bandcamp.com/album/devoiced-trr-005
soundcloud.com/agustin-genoud

🏳️ Tatiana Heuman Qeei
Ve svém projektu Tatiana Heuman objevuje a rozvíjí velmi osobitý styl produkce elektronické hudby. Po dvou EP vydaných v roce 2014 (Aural Sects) a 2016 (Trrueno) vyšlo v srpnu 2018 její první sólové album QEEI pod labelem Astro Nautico (NY) a sklidilo nadšené ohlasy hudebních kritiků Faderu nebo Tiny Mix Tapes. Nabízí navrstvenou kolekci dekonstruovaných popových hitů s nasekanými rytmy, chaotickými minisamply a nakažlivými vokálními melodiemi. Tatiana Heuman momentálně působí v Berlíně.

www.tatianaheuman.com
astronautico.bandcamp.com/album/qeei
soundcloud.com/qeeiqeei

🏳️ MAAY
DJka a producentka z Buenos Aires, aktuálně působící v Berlíně. Temné atmosféry, latinskoamerické rytmy, emocionální trance melodie. MAAY nedávno zahájila spolupráci s CATNAPP (Monkeytown Records) jako její oficiální DJka a poprvé se také představila v berlínském Berghainu.

soundcloud.com/m_a_a_y

🏳️ VLZQUES
Krištof Budke, dj, hudební producent a publicista. Působí jako redaktor Swine Daily, hudební dramaturg Acamedia Film Olomouc a člen djského kolektivu LATE NIGHT crew. Tropical club bangers, underground trap, baile funk. Jako autor se věnuje abstraktní ambientní hip-hop produkci.

soundcloud.com/vlzques
www.mixcloud.com/kristof-budke/

Facebook událost

4/10/2019 22:00
Centrum experimentálního divadla
Zelný trh 9

Série klubových nocí SOfT prezentuje od roku 2017 experimentující podoby současné mezinárodní scény elektronické hudby.