Terén
Pole performativního umění

SOfT w/ IA

So 9. 11. 2019, 22:00

Noc varšavského labelu, dříve známého pod názvem Intruder Alert. Kry - B.yhzz - MM'99 - Hikari - Trauma.

Kry
Umělkyně/dj, jedna z letošních rezidentů Rinse.fm. V posledních dvou letech zahrála Kry na celé řadě akcí napříč Evropou. Její sety jsou ostré a hutné, ale taky plné nepředvídatelných a romantických zvratů. Vyjadřují širokou škálu emocí, od hněvu po zalíbení.

soundcloud.com/krykrykry

B.yhzz
Performer, kurátor a umělecký vedoucí IA. Jeho poslední EP 'Moments Before, Given Trust' (které následuje debutové album 'Rejection, Blessing' vydané v roce 2018) přináší znatelnou změnu v jeho hudebním zaměření – experimentální klubovou scénu nechává daleko za sebou a pouští se do syrovějších a akustičtějších hudebních končin, kde zapojuje i mluvené slovo.

soundcloud.com/byhzz

MM'99
vokalistka a hudebnice. Vytváří lo-fi snové lovesongy, které píše a nahrává ve svém pokoji. Nedávno se přestěhovala do Londýna, kde pracuje na své debutové desce, která vyjde na IA.

soundcloud.com/user-56527431

Hikari
umělec z Tokia a hlas japonské experimentální hardcore punk skupiny Granule. Jako jeden z organizátorů Discipline 東京 vystoupil Hikari po boku členů IA (Kry a B.yhzz) minulý rok na KATO Massacre v Tokiu.

blackholekuroiana.bandcamp.com/album/discipline
soundcloud.com/daymarerecordings/granule-pains

Trauma
Pražský producent.

soundcloud.com/softesteversoft/trauma-club-climate

Facebook událost

9/11/2019 22:00
Sklepní scéna Centra experimentálního divadla
Zelný trh 9

Předpokládaná doba představení je 240 minut.