Terén
Pole performativního umění

CEDIT 02: Prostory dialogu & koncert Vtípil – Mirvald – Johánek

Čt 12. 3. 2020, 19:00

!!! DNEŠNÍ KŘEST NOVÉHO ČÍSLA ODBORNÉHO ČASOPISU CEDIT 02 SE Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY O VEŘEJNÝCH AKCÍ NAD 30 OSOB RUŠÍ !!!

Setkání s autory druhého čísla časopisu CEDIT na téma Prostory dialogu.

Časopis CEDIT vznikl v září 2019 a věnuje se kontextům a přesahům tvorby Centra experimentálního divadla a jeho tří scén Divadlo Husa na provázku, HaDivadlo a TERĒN - pole performativního umění. Obsah časopisu propojuje tvůrce, akademiky a občanskou společnost a prozkoumává témata divadelní tvorby z širší perspektivy zohledňující nejen estetiku, ale i etiku. Během večera bude představena koncepce časopisu a proběhne debata s přispěvateli aktuálního druhého čísla Prostory dialogu, mj. se sociologem Petrem Kubalou a s lektorkou neosokratovských rozhovorů Lucií Winklerovou.

Obě čísla časopisu CEDIT, tedy CEDIT 01 i CEDIT 02 si můžet prohlédnou zde.

V rámci večera měla vystoupit a pokřtít nové album skupina Roman Radkovič Collective. Z důvodu karantény v souvislosti se šířením koronaviru se bohužel vystoupení Roman Radkovič ruší. Společně hledáme náhradní termín koncertu, o kterém budeme brzy informovat. Na místo skupiny Roman Radkovič Collective vystoupí Mirvald – Johánek – Vtípil.

Facebook událost

12. 3. 2020 19:00
Sklepní scéna Centra experimentálního divadla
Zelný trh 9